• 0

Atlantis Mandalası Duvar Saati

P00010999

300,00 TL

Atlantis Madalası Duvar Saati Ahşap olup, 27 cm boyutlarındadır. 1 Adet AA pil ile çalışır. Piller ürüne dahil değildir. 

Atlantis şifa/enerjilendirme mandalası (kendi başına zaten güçlü olan) Atlantis halka modeli ve enerji bedeninin hemen hemen tüm bölümlerini aktive eden renk halkalarının bir kombinasyonudur. Sadece mandalaya bakmak yaşam gücünü veya chi’yi, enerjiyi aktive eder, ama mandalanın aşağıda tanımlanan bir çok kullanımları var. Bu “alet” ona bakarak ya da onu nesnelerin üzerine veya bedenin bölümlerine koyarak etkili olur. Ancak, aynen tıpta veya diğer yardımcı tekniklerde olduğu gibi, her zaman ful tedavi etkisi garanti edilmez. Bu mandala tıbbi ve profesyonel yardımın yerini almaz, ama bir çok uygulamalarda şaşırtıcı sonuçlar sağlar. Bundan faydalanacağınızdan emin olabilirsiniz.

Mandalayı çeşitli boyutlarda (2,5 cm – 20 cm) yazdırın. Kullanırken/taşırken zarar görebileceğinizi düşünürseniz, onu kaplatın (laminasyon). Büyük mandalayı evinizde, ofisinizde vs duvara asın ve küçük olanları gittiğiniz her yere yanınızda götürün.

Ağrılarınız ve başağrınız olduğunda, mandalaları direkt olarak ağrıyan noktaya veya onunla ilgili akupunktur noktalarına ya da çakralara koymayı deneyin. Mandalanın yerinde sabit duramayacağı yerler için, onu tutturmak için bant veya bandaj kullanın. Ayrıca, ilave olarak, şifa gerçekleşirken başka bir mandalaya bakabilirsiniz veya gözlerinizi kapatıp gevşeyebilirsiniz. Şifa hastalığın türüne ve ciddiyetine bağlı olarak dakikalar, saatler veya hatta günler alabilir. Ayrıca mandalayı, diğer şifa tekniklerini uygularken tanımlandığı gibi kullanabilirsiniz.

Mandala ile uzaktan şifa da yapılabilir. Hastanın fotoğrafını iki mandalanın arasına koyun. Mandalalara ellerinizden 15 – 20 dakika enerji aktarın. Doğru niyet ve iyi bir dikkat gerekir, dualar şifayı büyük ölçüde güçlendirir. Hasta nerede olursa olsun, enerjiyi alır. Fotoğrafı mandalalar arasında, temiz bir yerde uzun süre bırakabilirsiniz. Hasta sürekli olarak enerji almaya devam eder. Hayvanlar için de aynı tekniği kullanabilirsiniz.

Yorgun veya stresli misiniz ? Bunu deneyin. Her bir ayağınızın altına bir mandala koyun, bir tanesinin üzerine oturun ve her bir elinizde bir mandala tutun. 10 – 20 dakika (Zamanınız varsa daha uzun olabilir) gözlerinizi kapayın. Gevşemiş ve stresinizin gitmiş olduğunu hissedersiniz.

İçme suyunuzu, altına Atlantis mandalasını koyarak yükleyin. Biyoenerji camdan, porselenden, metalden, plastikten ve çoğu maddeden geçer. Daha iyi sonuç için bir gece boyu yükleyin. Suyu içmek kişiyi enerjilendirir. Suyun tadı daha güzel olur. Normal su ve yüklenmiş su arasındaki farkı test etmek için sarkaç kullanılabilir. Enerjilenmiş su daha berraktır. Ayrıca yemek için kullandığınız suyu da yükleyebilirsiniz.

Mandalayı kullanarak sebzeler ve et daha uzun süre taze kalır. Ancak, ekstra enerji buharlaşmaya neden olabileceği için zaman zaman üstlerine su püskürtmek gerekir.

Yemek yediğiniz zaman, mandalaları tabakların altına yerleştirin. Yemeklerin tadı daha güzel olur ve yiyecek size daha fazla enerji sağlar.

Evde, aynı yemekten iki tabağı deneyin, biri enerjilendirilmiş, diğeri normal olsun. Tat farklı olacaktır ve enerjileri sarkaç ile karşılaştırılabilir. Her çeşit yiyeceği ve içecekleri yükleyebilirsiniz. Saklama kabının maddesi önemli değil.

Mandala ayrıca çiçeklerin ömrünü uzatır ve bitkiler daha çabuk büyür ve daha sağlıklı olur. Saksının veya vazonun altına mandalayı koyun.

Şarap, bir hafta boyunca mandala ile yüklenirse, tadı daha güzel olur. Şampanya, bira veya karbonatlı içecekleri 10 dakikadan fazla enerjilendirmeyin, yükleme nedeniyle içecekten gazlar gideceği için tadı bozulur.

Ayakkabılarınızı geceleri mandalaların üzerine koymayı deneyin. Yürürken bir fark hissedersiniz. Enerjilendirilmiş ayakkabılar ayaklarınızdaki akupunktur noktalarını aktive eder ve tüm bedeninizi yükler.

Bazı insanlar vitaminlerini ve besin desteklerini yüklerler. Bu etkinliği artırır ve ekstra enerji ekler. Liste sınırsızdır. Hayal gücünüzü kullanın ve düşünebileceğiniz her şeyi deneyin :

Elbiseler, yatak, yastık, minder, araba vs.

Bilgisayarınızdan ve TV den gelen zararlı enerjileri azaltmak için ekranın yanına mandala koyun.

Umarım bu şaşırtıcı mandaladan faydalanırsınız ve daha sağlıklı ve enerji dolu bir yaşamınız olur.